Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo. La vida, vida, vida loca Madje të dy duken se i kushtojnë shumë rëndësi edhe paraqitjes së jashtme, edhe pse nga një faqe Instagrami, duket se përkushtimi i … T'fala dajve, sa shpejt durt i lave La vida, vida, vida loca [Verse 2: Capital T] 2:53. Follow. Që sa vjet jena n'maje Midis Las Vegas-it tu u sill ën Rolls Royce Rzon e ka bërë ‘beat-in’, Astrit Stafa është kujdesur për pjesën e kitarës, ndërsa videoklipin e ka xhiruar produksioni Imagine Films. La vida, vida, vida loca Sa t'arta fjalët e mija si te komt Messiah Ah, veç ni loco tu jetu la vida loca 3 years ago | 4K views. Capital T (Ft. Majk) - Pasha Jeten [English Translation] — Genius Pasha Jeten [English Translation] Lyrics: On my life / With you all the time / I have been honest / … 4. Ah, ja kom nis me ni Golf 4 e tash sillna n'BMW 7she Dy kurorë e dy mbreta, mrapa 10 milion veta Nuk ka lidhje distanca ti na nin si te shpija Tu pi shampanjë e tu dhez puro [Chorus: Majk] Majk:] O pasha jetën Me ty ton kohën Jom kon i sinqerti O pasha jetën Nuk kom ditë me t'rrejt Ta kom thonë t'vërtetën O pasha jetën Shpesh ty t'kom dashtë Ma shumë se veten O pasha jetën Kur jom kon me ty Për mu s'ka ekzistu tjetër [Capital T:] Je kon gjithcka për mu E tash je vec nji ish Kurgjo ma shumë Je kon gjithcka për mu E tash je vec nji bich Kurgjo ma shumë Kurgjo ma shumë se kujtime Kurgjo ma shumë se dashni t'dhash T'mira pa limite E ti ma ktheve me tradhti Pa ndjenja, ndjenja Si me pas akull n'vena Qata mo nuk kthena Jo s'kthena Lej kto tema, lej kto stila Lej kto skena S'kena ca me hup koh S'ki nevoj me menu per mu mo S'ki nevoj me shpenzu me mu jo Ke menu që nuk ni e nuk shoh Je kon gjithcka për mu E tash je vec nji ish Kurgjo ma shumë Je kon gjithcka për mu E tash je vec nji bich Kurgjo ma shumë [REF. Capital T ft. Majk - Pasha Jeten (Official Video) Music Clips. Capital-t e Dr.Majk n'maje t'majes pershëndetnani me smile sadoqe ju jeni nice repera fallc qe s'un na nalin Dr.Majk Repin e shtina n'mes prej tij na bojna sandwich guxo kafsho sendwichin helmohesh bitch ski qef me mi pa dorzat n'dur tmerrohesh bitch keni vrases n'beat kape telefonin edhe thirri polict Analizë, loja n'paralizë [Verse 1: Capital T] Ça do që bojna del në lajme Uh-uh, uh-uh [Verse 1: Majk] Këto pidha që pi ndërroj, motherfucker i meritoj Playing next. 2017 Slumdog Millionaire. Këto dhipa që i ndërroj, motherfucker i meritoj BIOGRAFIA: Capital T është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Për këta mo s'kom ndjenja as që i vrejna Kanë me ni për neve hala Dy reperët e njohur të estradës, Capital T dhe Majk, duket se kanë vazhduar forcat për një tjetër bashkëpunim. Stream Capital T x Majk - Pasha Jeten (Official Audio) by Authentic Entertainment from desktop or your mobile device Video nuk i përket këngës "Pasha Jeten". Tri femna me ni dhomë sillen nudo Me pamje ka deti tu hongër crudo E rexhi repin cookin' like René Redzepi Hey, mu ngri dora plot me akull diamanta Pare qaq shumë s'po di me i numru mo Majk Flex. 2020 Winter Is Here. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme. Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse: [Part ll] Ata që deri dje kanë sha sot kërkojnë falje T'qesin n'lajme, n'bander me dizajne Pavarësisht se në pamje të parë postimi i Majk duket si thumb për dikë, në fakt është shkëputur nga “New Slaves” e Kanye West, pjesë e albumit “Yeezus” (2013). Ma shpesh jom n'Zvicër se te-te dajt T'shtunën i marrë paret edhe t'dillën ia çoj nanës 2:35. Uh-uh, uh-uh [Intro: Majk] Video është e këngës "Hala", por nuk këndohet nga Majk & Capital T. 4. Pare qaq shumë s'po di me i numru mo Oi-oh, oi-oi-oh. S'kom dashni as respekt për këta fuckboys Tri femna me ni dhomë sillen nudo Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip. [Chorus: Majk] [REF. Kanë menu që s'gjejmë rrugëdalje Achievements have been reached by "Hala" as summary. [Chorus: Majk] Tu hongër mish kingji e tu pi shampanjë Aj aj aj Eksperimenti crudo me pamje ka deti Ai-ai-ah, ah E nëse po gaboj pe lo Zotin të m'gjykoj Majk, 47,792 Shazams. [Teksti i "Hala" ft. Capital T] Ça do që bojna del në lajme Që sa vjet jena n'maje Majk:] O pasha jetën Me ty ton kohën Jom kon i sinqerti O pasha jetën Nuk kom ditë me t'rrejt Ta kom thonë t'vërtetën O pasha jetën Shpesh ty t'kom dashtë Ma shumë se veten O pasha jetën Kur jom kon me ty Për mu s'ka ekzistu tjetër. Çdo lëvizje që e boj o' big move Kqyrma dhomën plot, musht me kupa e medalje 2015 Kapo. Dorën jashtë e n'dorë ni Rolex orë Uh, uh-uh, uh-uh Capital T dhe Majk janë dy reper mjaft të famshëm shqiptar, të dy këndojnë përafërsisht muzikë të njëjte dhe janë mjaft aktiv me projekte muzikore. “Ende nuk kam fol me Majk, por s’kemi ndonjë problem," shtoi ai. Plot me cash osht' canta Majk:] O pasha jetën Me ty ton kohën Jom kon i sinqerti O pasha jetën Nuk kom ditë me t'rrejt Ta kom thonë t'vërtetën O pasha jetën Shpesh ty t'kom dashtë Ma shumë se veten O pasha jetën Kur jom kon me ty Për mu s'ka ekzistu tjetër E kom ndrru edhe numrit e telefonit Edhe shokt e mi për ty i kom lon anash Kom bo gjithcka per ty Kom dal prej vetes Se sëm ka interesu asnjona T'kom besu e ta kom dhon lirinë Ti e ke shfrytzu Bitch, e ke shfrytzu mundsinë [Capital T:] E di që ti tash Je tu kqyr vec cysh me kthy kohën përmas Sado që t'ka dasht ty ky djali Gabimet jo sun ti fali Qaq kom sene me thonë Sa s'po di as ka m'ja nisë Nji femën si ti Që ja hup vlerën bukurisë Ta fala botën e ty s't'mjaftoj Ama për shka je Une jo s'po t'fajsoj [REF. Video është e këngës "Pasha Jeten", por nuk këndohet nga Capital T & Majk. Gishtin mesit qut nëse na shajnë KARAOKE _ Capital T ft. Majk - Pasha Jetën (Lyrics) Unobtainable. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar. Teksti dhe videoklipi i kenges Pasha Jeten nga Capital T, Capital-T, Kapital T, Kapital-T, Trimi, Trim Ademi, 2High Records, Capitalt, Kapo. I ftohtë si Alaska [Teksti i "Hala" ft. Capital T] [Part l] [Intro: Majk] Ai-ai-ah, ah [Chorus: Majk] Me pamje ka deti tu hongër crudo Tri femna me ni dhomë sillen nudo 2:49 PREVIEW 1 Song, 3 Minutes. Bulletproof vendetta n'shok i kom dy beretta Capital T Show all songs by Capital T Popular Capital T albums SKULPTURE. [Verse 2: Majk] Ushqimi i preferum n'tavolina shtrutë Kanë menu që s'gjejmë rrugëdalje [Intro: Majk] 5. Kjo gjë u bë e ditur, kur dyshja në orët e vona të së mërkurës në një lidhje direkte me fansat në Instagram, treguan se tashmë kënga e tyre e radhës së bashku është rrugës. Më datë 6 Nëntor 2019, Majk & Capital T publikojnë videoklipin "Hala". Livin' la vida loca, cállate la boca Oi-oh, oi-oi-oh La vida, vida, vida loca (uu-ah) Capital T ft. Majk - Pasha jeten - Shkarko ne formatin mp3 me kualitet maksimal 320kbps kenge shqitare moderne dhe popullore vetem me nje klik! Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh. Kët' jetë që jetoj, motherfucker e meritoj Kanë menu që s'gjejmë rrugëdalje Kqyrmi paret tu mu rrit si mi vadit ën baçe Muzika e këngës u punua nga vetë Majk, teksti u shkrua nga vetë Majk. Këto lek që i numëroj, motherfucker i meritoj Majk… Këta po menojnë që suksesi vjen mrena natës Geasy dhe Majk e kanë shkruar tekstin e këngës, ndërsa orkestrimi dhe miksimi është bërë nga Alandy. Browse more videos. Earnings and Net Worth accumulated by sponsorships and other … Tu pi shampanjë e tu dhez puro Listen to Pasha Jeten by Capital T Feat. Ata […] Qelum shishe t'shampanjës se t'premte osht' çdo mramje Që sa vjet jena n'maje Këto lek që i numëroj, motherfucker i meritoj Hala by Majk, Capital T Overview. Vizitoni portalin TeksteShqip per … Majki edhe Kapo, motherfucker hala n'maje 2018 Preview SONG TIME Pasha Jeten (feat. Ditë më parë ka qarkulluar në disa prej mediave spekulimi se dy reperët e famshëm Majk dhe Capital T i kanë dhënë fund miqësisë. Me 1mars 2018 Capital t ne bashkepunimin me Majk publikojne bashkepunimin e tyre te dyte te titulluar Pasha Jeten e cila u pelqye pafund nga publiku ,pra rezultoi nje super sukses per 2reperat me te pelqyer dhe te kerkuar. Kanë me ni për neve hala 3. La vida, vida, vida loca Majk first gained fame in 2005 as a member of the then Kosovo rap group TDS, with hit singles such as "Si Manekene" and "Mejrem". 3. La vida, vida, vida loca You dead, bitch 5. La vida, vida, vida loca Sa herë që vina na është big mood After the group split and going on a short hiatus, Majk returned with a hit summer single featuring Albanian rapper Getoar Selimi called "Sjena Mo" in 2015. Ajo n'doktoraturë po mi jep mu trutë [Capital T:] E di që ti tash Je tu kqyr vec cysh me kthy kohën përmas Sado që t'ka dasht ty ky djali Gabimet jo sun ti fali Qaq kom sene me thonë Sa s'po di as ka m'ja nisë Nji femën si ti Që ja hup vlerën bukurisë Ta fala botën e ty s't'mjaftoj Ama për shka je Une jo s'po t'fajsoj [REF. Majk) 1. Anabel.al kontaktoi me Capital T, i cili u shpreh se këto aludime “janë thjesht thashetheme”. Jom bo star ama hala jom djalë i mahallës La vida, vida, vida loca Më datë 1 Nëntor 2017, Majk publikon videoklipin "Tarantino". Këta peshqit t'vogël kqyrin me mu kap për grepi Kanë menu që s'gjej rrugëdalje Zot zgate, zgate sikur qafën e gjirafës Kerrin ma t'mirë në autostradë Tavolina jem e madhe krejt hajnë Tu i nxo femnat ma t'mira ën estradë Spanjollka, Madride, Mallorca jena gjithka Majk (born Kastriot Rexha, 27 November 1990) is a Kosovar rapper, singer and songwriter. Cifër, cifër, cifër, cifër si mu kthy pi Spanjës Tu fluturu privat veç ni Bottega Veneta 2. [Chorus: Majk] Me pamje ka deti tu hongër crudo Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar. 1. Video që … Kanë me ni për neve hala Kanali i vetëm zyrtar i Capital T i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Tu bo xhiro n'qytet me 30 n'orë Dyshja njihen si ndër reperët më të pëlqyer të estradës dhe kanë bashkëpunuar me njëri-tjetrin për tri projekte muzikore shumë të … Capital T ft. Majk - Pasha Jeten (Official Video) Report. La vida, vida, vida loca Si bossa, me dosta, me rrospa [Chorus: Majk] Uh, uh-uh, uh-uh Trim Ademi I njohur si Capital-T kreu shkollën e mesme pranë Gjimnazit “Sami Frashëri“ në Prishtinë. I kom shooterat si vllazni, vin t'hekin para shpis Kët' jetë që jetoj, motherfucker e meritoj [Part l] Ça do që bojna del në lajme